Oксасіл - це новий відбитковий матеріал, який замішують вручну, створений винахідником Оптосіл / Ксантопрен. З моменту своєї появи в 1965 році на формулу Optosil / Xantopren покладалися через її точне відтворення деталей. Oxasil це досвід і надійність відбиткових матеріалів, і виділяється серед конкурентів високоактивної основою і системою активаторів.
Активна система працює оптимально і швидше за все між оксасіловою основою та активаторними пастами. Результат не може бути гарантований з різними базовими пастами.
Oxasil (Оксасіл) - набір (база - 900 мл., Коректор - 140 мл., Активатор - 60 мл.
Информація про товар
Форма випуску набір: база + корректор + актіватор
Кількість / Маса / Об'єм 900 мл. + 140 мл. + 60 мл.
Детальна інформація - Oxasil досягає великого коефіцієнта об'ємного наповнення в комбінації з поліпшеною полімерної формулою. Таким чином досягається стабільність розмірів, порівнянна з А-силіконамі. Відбитки можна відливати гіпсом навіть через 7 діб. - Oxasil нейтральний до всіх видів рукавичок з латексу - виключаються всі порушення під час полімеризації. - Oxasil комфортабельний в застосуванні - за рахунок змісту сферичних наповнювачів дуже легко змішувати і отримувати гомогенний результат. - Пере - або ж недостатня дозування до 20% не має ніякого істотного впливу на технологічні властивості і якість силікону Oxasil. - Час змішування - 45 сек. - Загальний час обробки - 1 хв. - Час застигання в роті пацієнта - 4 хв.

Написати відгук

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Oxasil (Оксасіл) - набір 900 мл + 140 мл + 60 мл. (Kulzer)

  • 763 грн.
Кількість:

Теги: Optosil