Стоматологічний матеріал «Белодез» на основі стабілізованого розчину гіпохлориту натрію призначений:

3% розчин (гель) - для медикаментозної обробки кореневих каналів в якості бактерицидного, кровоспинний і відбілюючого засобу, для хімічного розширення каналів в поєднанні з розчинами ЕДТА, а також для дезінфекції порожнини зуба.

5,2% і 10% розчин - для обробки каналів з діатермокоагуляцією пульпи або коагуляцією пульпи сильними медикаментозними засобами, а також для дезінфекції гутаперчевих і металевих штифтів, ортопедичних і ортодонтичних конструкцій і виробів перед їх установкою в порожнину рота.

Информація про товар
Форма випуску Рідина
Кількість / Маса / Об'єм 100 мл.
Детальна інформація СКЛАД І ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ «Белодез» являє собою стабілізований розчин (гель) гіпохлориту натрію, розчиняє органічну основу дентину: як живі (хімічно фіксовані) так і некротизовані тканини. Гелеподібна форма випуску дозволяє успішно застосовувати матеріал для антисептичної обробки порожнин зубів верхньої щелепи, оскільки він володіє достатньою в'язкістю, плинністю і щадяще впливає на слизову. «Белодез» має бактерицидну дію на всі грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, гриби і віруси без цитотоксичности на рівні апекса. При обробці гіпохлоритом натрію водень аминогрупп (-HN-) в молекулах білків заміщається хлором (-ClN-), утворюючи хлорамін, який грає важливу роль в антимікробної активності. Бактерицидну дію пропонованих препаратів також обумовлено лужними властивостями (рН 10,0-12,0). Діапазон дії гіпохлориту залежить від концентрації його в матеріалі. При концентрації до 1% розчиняються тільки некротичні тканини, розпад і гній. Гіпохлорит натрію більш високих концентрацій впливає на живі тканини, і чим вище концентрація розчину, тим сильніше ураження вітальних клітин. Гіпохлорит натрію 3% -ний використовують для розчинення залишків пульпи після вітальної екстирпації. Розчинення залишків муміфікованою пульпи після девіталізациі сильними медикаментозними засобами або після термокоагуляція ефективніше відбувається при використанні гіпохлориту натрію 5,2% -ної і 10% -ної концентрації. Однак необхідно враховувати, що гіпохлорит натрію високої концентрації може швидше викликати деструкцію тканин зуба, ніж мікроорганізмів. Тому в клінічних умовах при обробці каналів час експозиції концентрованих розчинів (5,2% і 10%) має бути строго обмежена (не більше 60 сек.). При роботі з гіпохлоритом натрію слід враховувати залежність ефективності дії розчину від температури: при температурі 37ºС активність і швидкість дезінфекції низькоконцентрованого розчинів (0,5-1%) не поступається 3-5,2% -ним розчинів. Для видалення поверхнево-змащеного шару (що з'явився внаслідок інструментальної обробки каналу) гіпохлорит натрію застосовують з препаратами, що містять ЕДТА, який комплексує кальцій дентину, утворюючи рихлу структуру в каналі. Комбінована обробка гіпохлоритом натрію і препаратами на основі ЕДТА ( «ЕндоЖі №2», «ЕндоГель») забезпечує ефективну очистку інфікованих каналів і їх розширення, а також значно покращує адгезію пломбувальних матеріалів до стінок каналів. При розведенні 10% -ної рідини дистильованою водою у співвідношенні 1: 2 можна отримати розчин для універсального застосування (3,3%).

Написати відгук

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Белодез 3%, 5%/ Гипохлорит Na - раствор, 100 мл. (ВладМиВа)

  • 27 грн.

Доступні опції

Кількість:

Теги: Sodium Hypochlorite - NaOCl